Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy


Aktualności

Zapytanie ofertowe - Operator wózków jezdniowych

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia - Operator wózków jezdniowych.

Zapytanie ofertowe - Prawo jazdy kat. C+E

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia - Prawo jazdy kat. C+E.

Informacja sygnalna z MZDIN za I półrocze 2018r.

Informacja sygnalna z monitoringu zawodów deficytowych i nadwyżkowych za I półrocze 2018r.

Informacja dotycząca dotacji

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy uprzejmie informuje, że od dnia 27.08.2018 r. wstrzymuje nabór wniosków dotyczących przyznania dotacji ze środków krajowych na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych.

Filmiki informacyjne nt. zatrudniania cudzoziemców, skierowane do pracodawców.

Filmiki instruktażowe dla pracodawców związane z tematyką zasad zatrudniania cudzoziemców w Polsce. W załączeniu udostępniamy Państwu linki do tych materiałów.

Mamy szkolenie specjalnie dla Ciebie !

Chcesz wziąć udział w szkoleniu zgłoś się do swojego doradcy klienta (pokój nr 10 lub 18) lub do specjalisty ds. rozwoju zawodowego (pokój nr 13)

Informacja dotycząca bonu na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, iż na chwilę obecną nie dysponuje środkami na formę wsparcia dla osób bezrobotnych w postaci bonu na zasiedlenie

Informacja dotycząca staży

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, że w związku z wyczerpanym limitem środków finansowych zaprzestaje przyjmować wnioski na organizację stażu.

Dotyczy naboru wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalnosci gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, że od dnia 20 czerwca 2018 r. rozpocznie nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej ze środków krajowych. Maksymalna kwota dofinansowania: 15 000 zł. Tut. Urząd dysponuje środkami dla 5 osób bezrobotnych.

Dotyczy: naboru do zawodowej służby wojskowej w JW. 4071 Żagań.

Załączniki załącznik.docx

Wyświetlanie 11 - 20 z 82 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę