Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy


Aktualności

Informacja o wstrzymaniu naboru wniosków na organizacje stażu

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, iż w związku z ograniczonym środkami finansowymi, jakimi dysponuje tut. Urząd na organizację staży w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie brodnickim (III)" realizowanego w ramach PO WER 2014-2020 w najbliższym czasie zostanie wstrzymany nabór wniosków na...

Zapytanie ofertowe - Operator koparko-ładowarki kl. III

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia " Operator koparko-ładowarki kl. III".

Informacja sygnalna z monitoringu zawodów deficytowych i nadwyżkowych za II półrocze 2017r.

Załączniki Informacja sygnalna z monitoringu zawodów deficytowych i nadwyżkowych za Ii półrocze 2017 r..pdf

Ogłoszenie dla pracodawców o naborze wniosków ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego w 2018 roku

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, iż od dnia 19.03.2018r. do 23.03.2018r. prowadzi nabór wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego ze środków KFS w 2018 roku.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty szkoleniowej w zakresie ABC Przedsiębiorczości

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty szkoleniowej w zakresie szkolenia ABC Przedsiębiorczości w roku 2018.

Zapytanie ofertowe - kwalifikacja wstępna przyspieszona w zakresie przewozu rzeczy

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia kwalifikacja wstępna przyspieszona w zakresie przewozu rzeczy.

ABC PRZEDSIĘBIORCZOSCI w 2018 roku - Zapytanie ofertowe

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w sprawie realizacji usług szkolenia pn. " ABC przedsiębiorczości".

Informacja dotycząca bonu na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, że dysponuje środkami na formę wsparcia dla osób bezrobotnych w postaci bonu na zasiedlenie. Zapraszamy osoby bezrobotne do kontaktu ze swoim doradcą klienta w celu uzyskania szczegółowych informacji.   ...

Zapytanie ofertowe - Instruktor rekreacji ruchowej: hipoterapia

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia Instruktor rekreacji ruchowej: hipoterapia. Załączniki Zapytanie ofertowe-Instruktor rekereacji ruchowej hipoterapia...

Nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektów „Wsparcie aktywności zawodowej osób bezrobotnych w powiecie brodnickim (III)" oraz „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie brodnickim (III)"

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, iż z dniem 18.01.2018 r. rozpocznie nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu w ramach projektów „Wsparcie aktywności zawodowej osób bezrobotnych w powiecie brodnickim (III)" oraz „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie brodnickim (III)".

Wyświetlanie 11 - 20 z 68 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę