Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy


Aktualności

Zapytanie ofertowe - szkolenie podstawowe w zawodzie strażak

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia - szkolenie podstawowe w zawodzie strażak.

Zapytanie ofertowe - operator wózków jezdniowych

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia - Operator wózków jezdniowych.

PRRP 22.09.2017

Ostatnie posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Brodnicy odbyło się w dniu 22.09.2017 r. Porządek posiedzenia przedstawiał się następująco:

Informacja dotycząca bonu na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, że dysponuje środkami na formę wsparcia dla osób bezrobotnych w postaci bonu na zasiedlenie. Do końca bieżącego roku planowanych jest wydanie jeszcze 6 bonów na zasiedlenie. Zapraszamy osoby bezrobotne do kontaktu ze swoim doradcą klienta w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Informacja dotycząca szkoleń

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, że poszukuje osób bezrobotnych chętnych do odbycia indywidualnego szkolenia zawodowego w ramach Programu Regionalnego finansowanego ze środków Funduszu Pracy z rezerwy MRPiPS.

Ogłoszenie dla pracodawców o naborze wniosków ze środków rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego w 2017 roku

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, iż od dnia 25.09.2017r. do 29.09.2017r. prowadzi nabór wniosków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Zaproszenie na spotkanie informacyjne "Własna firma - pracujemy u siebie"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu zaprasza na spotkanie informacyjne: "Własna firma - pracujemy u siebie", dotyczące możliwości dofinansowania z Funduszy Europejskich dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej

Informacja dotycząca bonu na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, iż na chwilę obecną nie dysponuje środkami na formę wsparcia dla osób bezrobotnych w postaci bonu na zasiedlenie.

Ogłoszenie dotyczące staży

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, iż na chwilę obecną na zorganizowanie stażu dysponuje tylko środkami w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie brodnickim (III)" PO WER 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wyświetlanie 1 - 10 z 48 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę