Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy


Aktualności

Zapytanie ofertowe - Instruktor rekreacji ruchowej: hipoterapia

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia Instruktor rekreacji ruchowej: hipoterapia. Załączniki Zapytanie ofertowe-Instruktor rekereacji ruchowej hipoterapia...

Nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektów „Wsparcie aktywności zawodowej osób bezrobotnych w powiecie brodnickim (III)" oraz „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie brodnickim (III)"

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, iż z dniem 18.01.2018 r. rozpocznie nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu w ramach projektów „Wsparcie aktywności zawodowej osób bezrobotnych w powiecie brodnickim (III)" oraz „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie brodnickim (III)".

Ogólnopolskiego programu Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2018

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy uprzejmie informuje o możliwości przystąpienia  do ogólnopolskiego programu Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2018, którego organizatorem jest Strefa Biznesu Media Centrum, wydawca Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Celem programu jest upowszechnianie oraz...

Krajowy Fundusz Szkoleniowy w roku 2018

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza pracodawców do składania "Ankiety badajacej zapotrzebowanie na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców ze środków rezerwy Krajowego funduszu Szkoleniowego w roku 2018." Ankieta ma na celu określenie zapotrzebowania ze strony pracodawców na środki rezerwy KFS w 2018 roku.

Zatrudnianie Cudzoziemców

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, że od 1 stycznia 2018 r. wchodzi w życie ustawa z 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2017 r., poz. 1543). Zmiany dotyczą zatrudniania cudzoziemców na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

PRRP 15.12.2017

Porządek posiedzenia Powiatowej Rady Rynku Pracy w Brodnicy z dnia 15.12.2017r. przedstawiał się następująco:

Informacja

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, iż nabór wniosków o zawarcie umowy w sprawie refundacji części kosztów poniesionych na wynagrodzenia oraz składki na ubezpieczenia społeczne skierowanych bezrobotnych do 30 roku życia został zamknięty.

Zapytanie ofertowe - szkolenie podstawowe w zawodzie strażak

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia - szkolenie podstawowe w zawodzie strażak.

Zapytanie ofertowe - operator wózków jezdniowych

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia - Operator wózków jezdniowych.

PRRP 22.09.2017

Ostatnie posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Brodnicy odbyło się w dniu 22.09.2017 r. Porządek posiedzenia przedstawiał się następująco:

Wyświetlanie 1 - 10 z 55 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę