Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy


Aktualności

Filmiki informacyjne nt. zatrudniania cudzoziemców, skierowane do pracodawców.

Filmiki instruktażowe dla pracodawców związane z tematyką zasad zatrudniania cudzoziemców w Polsce. W załączeniu udostępniamy Państwu linki do tych materiałów.

Mamy szkolenie specjalnie dla Ciebie !

Chcesz wziąć udział w szkoleniu zgłoś się do swojego doradcy klienta (pokój nr 10 lub 18) lub do specjalisty ds. rozwoju zawodowego (pokój nr 13)

Informacja dotycząca bonu na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, iż na chwilę obecną nie dysponuje środkami na formę wsparcia dla osób bezrobotnych w postaci bonu na zasiedlenie

Zapytanie ofertowe - Kurs specjalistyczny - makijażu permanentnego- kwalifikacje linergistki

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia: "Kurs specjalistyczny - makijażu permanentnego- kwalifikacje linergistki".

Zapytanie ofertowe - Szkolenie okresowe na prawo jazdy kategorii D

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia: "Szkolenie okresowe na prawo jazdy kategorii D".

Informacja dotycząca staży

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, że w związku z wyczerpanym limitem środków finansowych zaprzestaje przyjmować wnioski na organizację stażu.

Zapytanie ofertowe - Monter rusztowań budowlano-montażowych metalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia - Monter rusztowań budowlano-montażowych metalowych.

Dotyczy naboru wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalnosci gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, że od dnia 20 czerwca 2018 r. rozpocznie nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej ze środków krajowych. Maksymalna kwota dofinansowania: 15 000 zł. Tut. Urząd dysponuje środkami dla 5 osób bezrobotnych.

Zapytanie ofertowe - "Prawo jazdy kat. D" (dla osoby posiadajacej prawo jazdy kat. C)

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia - "Prawo jazdy kat. D" (dla osoby posiadajacej prawo jazdy kat. C)

Zapytanie ofertowe - "Kwalifikacja wstępna w zakresie przewozu rzeczy"

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia - "Kwalifikacja wstępna w zakresie przewozu rzeczy".

Wyświetlanie 1 - 10 z 80 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę