Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy


Aktualności

Zapytanie ofertowe - "Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. I"

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia "Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. I". Szkolenie zostanie przeprowadzone dla jednej osoby bezrobotnej posiadającej uprawnienia w zakresie operatora ładowarki jednonaczyniowej kl. III do 2,5 m3.

Zapytanie ofertowe - "Kurs groomingu"

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia "Kurs groomingu".

Nabór wniosków na staż w ramach Programu Regionalnego

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, że w dniu 09.04.2018 r. rozpocznie nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu w ramach Programu Regionalnego finansowanego ze środków Funduszu Pracy z rezerwy MRPiPS.

Zapytanie ofertowe - operator pompy do mieszanki betonowej

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia "Operator pompy do mieszanki betonowej".

Zapytanie ofertowe - "Prawo jazdy kat. C"

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia "Prawo jazdy kat. C".

Zapytanie ofertowe - Operator ładowarki teleskopowej (ze zmiennym wysięgnikiem)

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia - Operator ładowarki teleskopowej (ze zmiennym wysięgnikiem).

Wstrzymanie naboru wniosków na staż w ramach PO WER

           Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, że w związku z wyczerpanymi środkami finansowymi na organizację staży w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie brodnickim (III)" realizowanego w ramach PO WER 2014-2020 z dniem 23...

Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Brodnicy

W dniu 16 marca 2018 r. odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Brodnicy.   Porządek posiedzenia przedstawiał się następująco: Otwarcie posiedzenia Powiatowej Rady Rynku Pracy w Brodnicy. Informacja dotycząca bieżącego funkcjonowania PUP w Brodnicy. Wydanie opinii w sprawie: planu wydatków...

IX Międzynarodowe Targi Pracy w Toruniu

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, iż w dniu 12 kwietnia 2018r. odbędą się IX Międzynarodowe Targi Pracy w Toruniu - Hotel Bulwar, ul. Bulwar Filadelfijski 18, w godzinach 10:00-14:00.

Wyświetlanie 1 - 10 z 22 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę