Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy


Aktualności

Zapytanie ofertowe - Instruktor rekreacji ruchowej: hipoterapia

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza instytucje szkoleniowe do składania ofert w zakresie szkolenia Instruktor rekreacji ruchowej: hipoterapia. Załączniki Zapytanie ofertowe-Instruktor rekereacji ruchowej hipoterapia...

Nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektów „Wsparcie aktywności zawodowej osób bezrobotnych w powiecie brodnickim (III)" oraz „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie brodnickim (III)"

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy informuje, iż z dniem 18.01.2018 r. rozpocznie nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu w ramach projektów „Wsparcie aktywności zawodowej osób bezrobotnych w powiecie brodnickim (III)" oraz „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie brodnickim (III)".

Ogólnopolskiego programu Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2018

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy uprzejmie informuje o możliwości przystąpienia  do ogólnopolskiego programu Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2018, którego organizatorem jest Strefa Biznesu Media Centrum, wydawca Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Celem programu jest upowszechnianie oraz...

Krajowy Fundusz Szkoleniowy w roku 2018

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza pracodawców do składania "Ankiety badajacej zapotrzebowanie na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców ze środków rezerwy Krajowego funduszu Szkoleniowego w roku 2018." Ankieta ma na celu określenie zapotrzebowania ze strony pracodawców na środki rezerwy KFS w 2018 roku.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę